Smith & Wesson M&P Model 6 A/O SWMP6S

56.00 € s DPH 46.67 € bez DPH

Smith and Wesson Military and Police ;P 6 Model je nôž špičkovej kvality z dielne výrobcu Smith and Wesson a jedná sa o veľmi dobre prepracovaný automat.

S&W M&P 6 Model je nôž špičkovej kvality z dielne výrobcu Smith & Wesson a jedná sa o veľmi dobre prepracovaný automat. Čepeľ noža má aerodynamický tvar, je v čiernej farbe a je vybavená klasickým ostrím, ale taktiež zúbkami na rezanie lán či šnúr. Mohutná rukoväť ponúka pevný a komfortný uchop, sedí dobre v ruke. Rukoväť je vyrobená z hliníku a v strede je čierna gumová vložka s malým logom M & P ( Military & Police ). Nôž má typický armádno-taktický vzhľad. Obsahom rukoväte je taktiež poistka na zaistenie noža, pri zaistení sa nedá nôž otvoriť a ani zavrieť. Ak zaistíte otvorený nôž, tak sa nedá zavrieť a naopak to platí rovnako. Ak zaistíte nôž v zavretom stave, tak sa nebude dať otvoriť. Aktívna poistka pri samotnom otváraní noža je Linerlock. Na zadnej časti rukoväte sa nachádza oceľový klip na nohavice v čiernej farbe. Nôž je veľmi spoľahlivý s vysokou kvalitou a pekným armádnym vzhľadom. Nôž poteší určite najnáročnejších zákazníkov, alebo zberateľov či fanúšikov kvalitných nožov. Vysoko kvalitný AUTOMAT od značky Smith & Wesson.

 

Celková dĺžka: 195 mm

Dĺžka čepele: 85 mm

Typ ocele: 4034 stainless

Tvrdosť: 56-58 HRC

Materiál rukoväte: Alumínium

 

Materiál čepele 4034 - Oceľ 4034 je nerezová oceľ s vysokým obsahom uhlíka pochádzajúca z Nemecka. Kvalitou sa najviac podobá oceli 440A. Je používaná predovšetkým v lekárskom a farmakologickom priemysle a na výrobu kuchynských nástrojov. Jej tvrdosť je 56 HRC. Má výbornú odolnosť proti korózii vďaka 14% obsahu chrómu.
Dĺžka čepele 85 mm
Celková dĺžka 195 mm
Materiál rukoväte Hliník
Dĺžka rukoväte 110 mm
Poistka LinerLock
Povrchová úprava čepele Čierna
Automatické otváranie Nie
Asistované otváranie Áno

Podobné produkty

DOPRAVA ZDARMA

Pri nákupe nad 120€

Garancia výmeny tovaru za iný tovar pri nesppokojnosti

Do 20 dní od nákupu

Zákaznícka podpora

od 10:00 do 16:00 mailom -supernozebratislava@gmail.com