Lovecký nôž Tramontina.

10.00 € s DPH 8.33 € bez DPH

.Lovecko-outdorový nôž od firmy Tramontina.

Poľovnícky nôž TRAMONTINA Standard hunting Knife 6" 

Séria týchto športových nožov je vytvorená z koncepcií námorných, outdoorových, rybárskych, poľovníckych a športových nožov v rôznych materiáloch a tvaroch, ktoré sú ideálne pre všetky rôzne typy situácií lovu, rybolovu alebo turistických a táborových dobrodružstiev.

Leštená čepeľ  z nehrdzavejúcej - nerezovej T-inox ocele, bola podrobená tepelnému spracovaniu, čo vedie k vysokému reznému výkonu a dlhotrvajúcej ostrosti čepele. T-inox je firmou Tramontina vyvinutý  exkluzívny postup pri spracovaní a príprave nehrdzavejúcej ocele, ktorú používa na nové športové nože.

Ergonomická rúčka z vysokokvalitného polyméru ABS, v čiernej farbe, zaisťuje pohodlné uchopenie a bezpečnú manipuláciu. Nadôvažok bezpečnosť proti šmyknutiu ruky na ostrie je zabezpečené spodnou záštitou SAFE-T. Safe-t je exkluzívny dizajn vyvinutý spoločnosťou Tramontina, ktorý zaisťuje bezpečnosť používateľa pri manipulácii s nožmi.

Tento nôž je dodávaný s pošvou v čiernej farbe so šedým lemovaním z nepremokavého nylonu. Vo vnútri púzdra je plastová vložka, ktorá chráni púzdro voči prerezaniu a taktiež nôž je pevnejšie uložený v pošve. Súčasťou pošvy je samozrejme 5cm pútko na opasok, a poistné ramienko na patentný gombík pre zaistenie noža voči vypadnutiu a prípadnej strate.

Podobné produkty

DOPRAVA ZDARMA

Pri nákupe nad 51€

Garancia výmeny tovaru za iný tovar pri nesppokojnosti

Do 20 dní od nákupu

Zákaznícka podpora

od 10:00 do 16:00 mailom -supernozebratislava@gmail.com