Brúsenie nožov

brusenie

Brúsenie nožov na nízkootáčkovej brúske TORMEK.

Viac detailov

5,00 €

Tovar nie je skladom. Objednáme špeciálne pre Vás.Nabrúsime Vám aj Vami kupovaný nový nôž

Nakúpte ešte za 130,00 € a máte DOPRAVU ZADARMO.

Brúsime nože kuchynské, outdoorové, lovecké, vreckové, damaškové, kované a samozrejme i keramické nože. Zabrusujeme zlomené špičky, vyštrbené čepele a taktiež vytvárame nové falzety. Brúsime na nízkootáčkovej brúske TORMEK T-7 chladenej vodou. O možnostiach a cenách brúsenia vzhľadom k tvrdosti ocele, dĺžke čepeli a samotnej náročnosti brúsenia, sa informujte na predajni. Nakoľko sme profesionáli, tak brúsime výlučne na prírodných japonských kameňoch so zrnitosťou vo výške od 3000 až do 8000. Každé brúsenie doťahujeme filcom, alebo kožou s leštiacou pastou a to má za následok, že sa v brúsenej časti vidíte, nakoľko je úplne ako zrkadlo :-)

Recenzie

Hodnotenie 
Daniela 22.11.2018
Velmi som spokojna

Veľmi som spokojná,ako mi páni nabrúsili kuchynské nože. Vrelo odporúčam.

Hodnotenie 
Vladimír Rák 27.3.2018
spokojný zákazník

Som veľmi spokojný. Nože som im z domu doniesol v dvoch várkach, aby žena mala čím krájať.

Hodnotenie 
Štefan 21.3.2017
Vysoko profesionálne brúsenie

K službe brúsenia sa môžem vyjadriť len kladne. Nôž som do predajne poslal v dosť tupom stave a vrátil sa mi v oveľa lepšej ostrosti ako od výroby. Krásne sa kvalita nahttps://wbrúsenia (doslova) odzkadľuje na jeho ostrí, kde slnečné alebo akékoľvek iné svetlo prechádza od začiatku ostria až po jeho koniec. Ešte pred tým, než sa mi nôž vrátil domov , som obdržal video ( https://www.youtube.com/watch?v=Tkymdk7n4vQ&feature=youtu.be ), ktoré vydá za tisíce kvetnatých opisných slov. Osobne si myslím, že to video svedčí o vysokej profesionalite brúsiča, ktorý je dostatočne presvedčený o svojich schopnostiach a veruže práve toto video o tom bezpochyby svedčí. Aj prístup dokazuje vysokú profesionalitu, osobne som ešte nezažil, aby mi niekto z obchodu poslal video o tom ako je nôž kvalitne nabrúsený, čo samozrejme hodnotím ako vysoké pozitívum. Väčšinou je to ohľadom brúsenia vabank, teda jeden nevie ako brúsenie dopadne, kým nu nôž nepríde domov. Tu to však vôbec neplatí, klobúk dolu za veľmi kvalitne odvedenú prácu, len tak ďalej a teším sa na budúcu profesionálnu spoluprácu.

  • 1 z 1 ľudí označili, že im tento názor pomohol.
Hodnotenie 
Daniel 12.1.2017
Kvalita

Na brúsenie som dal nôž Hibben Toothpick, material AUS-6. Veľká spokojnosť, výsledok sa zhoduje s fotkami. Profesionálny prístup aj poradenstvo.

  • 1 z 1 ľudí označili, že im tento názor pomohol.
Hodnotenie 
martin 20.12.2016
brusenie tip top

Veľká spokojnosť s chlapcami. Nože boli nabrúsené v podstae na druhý pracovný deň. Ochotne a najmä odborne mi vysvetlili celý postup brúsenia, použité materiály aj praktickú ukážku. Určite sa do tejto predajne ešte vrátim. Držím palce, aby ste kvalitu služby udržali čo najdlhšie. Latka je vysoko.

Hodnotenie 
Oliver S 16.4.2016
oliver

Som veľmi spokojný s kvalitou aj prístupom. Aj napriek neobvyklému tvaru a veľkosti brúseného produktu pracovníci veľmi ochotne a profesionálne nože nabrúsili. Ďakujem

  • 3 z 3 ľudí označili, že im tento názor pomohol.

Napíšte recenziu

Napísať recenziu

Brúsenie nožov

Brúsenie nožov

Brúsenie nožov na nízkootáčkovej brúske TORMEK.