Zoznam produktov výrobcu Dankung

Dankung je japonský výrobca, značka s dlhoročnou tradíciou s vysokými nárokmi na kvalitu a funkčnosť. Dankung je veľkou tradíciou o čom svedčí samotný zdĺhavý proces výroby založený na zlievaní kovov, konkrétne viacerých tipov ocelí, aby dosiahli tú najlepšiu oceľ podľa vlastných predstáv. Výsledkom dôsledného zlievania, kutia a následného kalenia ocele je ergonomicky prepracované oceľové telo praku s vysokou tvrdosťou a odolnosťou voči opotrebovaniu či nárazu, ktoré sa vynikajúco drží. Každý jeden model praku disponuje kvalitným naviazaním na rukoväti v podobe nylónu, alebo latexového materiálu. Tieto materiály sa osvedčili v testoch a hlavne v praxi vzhľadom na dlhoročnú prax a skúsenosti výrobcu. Praky Dankung majú praktický malý výrez na oku cez ktoré je guma osadená. Výrez je veľkou výhodou, pretože pri výmene gumy neničíte ani gumu ani nepoškodíte žiadnym spôsobom prak. Stačí gumu natiahnuť blízko pri očku tela praku a bez problémov ju dostanete dnu, alebo von. Gumy sú vyrábané z veľmi elastického latexu a kaučukovej gumy. Tieto materiály zabezpečujú ohromne rýchlu a presnú streľbu.

Výsadou výrobcu vždy bolo vyrobiť prak, ktorý bude v tak vysokej kvalite, aby si ho obľúbili vyslovene najnáročnejší strelci, v konečnom dôsledku lovci. Toto je dôvod prečo sa hovorí o loveckých prakoch ak hovoríme o značke Dankung. V Japonsku je to normálne, že idete do prírody loviť malú zver loveckým prakom Dankung, ktorý je stelesnením dokonalej a kompaktnej veľmi účinnej zbrane.

V krajinách, v ktorých je lov s prakom zakázaný, tak tam je tento prak veľkou zábavou pretože sa vymaňuje z bežného šedého priemeru a radí sa do kategórie TOP prakov.

Vysoká kvalita, materiály, precízne prevedenie a komfortná streľba presvedčí každého o kvalitách a pozitívach prakov značky Dankung.

Viac