Zoznam produktov výrobcu Benchmade

Spoločnosť Benchmade, otvorila sklad v Clackamase, v Oregone v roku 1990 (pôvodne vznikla v Kalifornii v roku 1987).

Prvé nože spoločnosti Benchmade Knife Company zo začiatku záviseli od Bali-Song® nožov. To bol základ prieniku na trh vyrábaných nožov s využitím netradičných materiálov a moderných výrobných metód s cieľom vytvoriť nové nože lepšie. Navrhované série boli prvykrát predstavené a vyrobené v roku 1991 s niekoľkými návrhmi od klientov. Načúvaním znalostí zákazníkov v kombinácii s výrobnými odbornými schopnosťami bol Benchmade pripravenejší ponúknuť súčasnejšie, modernejšie dizajny a inovácie nožov pre zákazníkov.

Dnes Benchmade vyrába nože pre verných, stálych i nových zakazníkov. Ako sa presúvame do 21. storočia Benchmade má viac príležitosti stať sa svetovou triedou v kvalite. Benchmade má jednoduchú filozofiu: "Rob to pokojne, rob to spoľahlivo, urob to, urob to ako Benchmade".

Viac
  • Bestech 176 SOCP je optimálnym nástrojom na sebaobranu a umožňuje užívateľovi udržať si obratnosť a schopnosť manipulovať s inými objektmi bez toho, aby bol odložený nôž. Špecializovaný dizajn puzdra je možné integrovať do výstroja a popruhov a zároveň udržať nízky profil. MOLLE® kompatibilný. Vyrobené v USA.
    Skladom na predajni a e-shope
    110,00 €
    Na sklade