Zoznam produktov výrobcu CH knives

Používame špičkové brúsky, CNC stroje a procesy, ktoré sú kontrolované a monitorované na každom kroku spôsobu výroby dokonalého noža.
Každý nôž, ktorý vyrábame, od počiatočných fáz návrhu projektu až po prevedenie a konečné recepty tepelného spracovania pre ktorúkoľvek exotickú super-oceľ, ktorú používame alebo plánujeme používať, je naplánovaný k dokonalosti. Dokonca aj náš s35vn dostane super ošetrenie a starostlivé plánovanie, aby získal maximum aj z ocele, ktorú dokážeme urobiť dozadu, so zaviazanými očami av tme.

Používame špičkové brúsky, CNC stroje a procesy, ktoré sú kontrolované a monitorované na každom kroku spôsobu výroby dokonalého noža. Každý nôž, ktorý vyrábame, od počiatočných fáz návrhu projektu až po prevedenie a konečné recepty tepelného spracovania pre ktorúkoľvek exotickú super-oceľ, ktorú používame alebo plánujeme používať, je naplánovaný k dokonalosti. Dokonca aj náš s35vn dostane super ošetrenie a starostlivé plánovanie, aby získal maximum aj z ocele, ktorú dokážeme urobiť dozadu, so zaviazanými očami av tme. Investujeme do každého nového stroja, ktorý nám môže pomôcť vylepšiť proces vytvárania dokonalého noža. Jednou z vecí, na ktorú sa skutočne zameriavame, je náš výskumný tím, ktorý rieši najcitlivejšie problémy metalurgického hlavolamu, s ktorým sa môžeme stretnúť. Nože CH nie sú len perfektnou kombináciou technológie, ale aj ľudského faktora a ľudia, ktorí na týchto nožoch pracujú, sú rozhodujúcou zložkou každého noža, ktorý kladie úsmev na tvár našich verných zákazníkov. Za každým nôžom, ktorý sme vytiahli, existuje prísna bitka o to, aby stroje aj ľudia z CH viedli k vytváraniu perfektných zložiek. A za cenu? Čo viac sa môžete od nás opýtať.

Viac