Lovecký nôž - Skilled Hunter

SPK-2D2

Výnimočné prevedenie loveckého noža s puzdrom šitým na mieru.

Viac detailov

215,00 €

Tovar nie je skladom. Objednáme špeciálne pre Vás.

Nakúpte ešte za 130,00 € a máte DOPRAVU ZADARMO.

Nôž ako sa vraví: "Do voza i do koča." Atraktívny zjav Skilled Hunter upúta každého. Lesklá čepeľ s anatomicky dizajnovanou rukoväťou ulahodí nejednému priaznivcovi loveckých nožov. Takmer 13 cm dlhá čepeľ je v najširšom bode hrubá 4 mm a teda sa pozeráme na nôž, ktorý toho zvládne naozaj veľa. Dlhá štíhla čepeľ je vhodná pri prieniku tkanivom. Rovnako čepeľ poskytuje vysoký komfort rezu pri práci s drevom alebo potravinami. Tvar čepele umožňuje  pri rezaní využiť veľkú časť z reznej dĺžky čepele.
Na tvorbu rukoväte bol použitý tmavý roh a rosewood. V tmavom rohu sa môžu vyskytnúť svetlé lúče, ktoré pridávajú nožu na jedinečnosti. Nádhernú štruktúru dreva rosewood netreba zvlášť zvýrazňovať, ona to zvládne sama.

K výnimočnému nožu patrí výnimočné puzdro. Pre nôž Skilled Hunter sme chceli len to najlepšie. Preto sem nôž poskytli majstrovi kožiarovi (Dušan Čupka) a nechali sme mu volné ruky pri tvorbe originálneho puzdra. Výsledkom je kožené zdobené puzdro, ktoré je výnimočným doplnkom a ozdobou na opasku lovca. Toto ručne šité puzdro je určené na nosenie na opasku a jeho "vychytávkou" je, že sa dá zapnúť na opasok bez nutnosti vypásania opasku.

Do voza i do koča, Skilled Hunter je nôž, ktorý sa bude vynímať vo vitríne i na opasku, a keď príde na "lámanie chleba", budete sa môcť naň spoľahnúť.

Aktuálne dodávame s puzdrom vyobrazeným na fotkách s bielym pozadím.

Celková dĺžka 26,5
Dĺžka čepele 12,7 cm
Hrúbka čepele (v najhrubšom bode) 4 mm
Šírka čepele (v najširšom bode) 2,4 cm
Materiál čepele D2
Materiál rukoväte Dark rosewood + tmavý roh
Váha, hmotnosť 155 g
Puzdro Koža

Napísať recenziu

Lovecký nôž - Skilled Hunter

Lovecký nôž - Skilled Hunter

Výnimočné prevedenie loveckého noža s puzdrom šitým na mieru.