Sharpening knives

brusenie

Sharpening of knives on TORMEK low-speed grinder.

More details

5,00 €

On orderNabrúsime Vám aj Vami kupovaný nový nôž

Free Shipping available !! If you add products for at least 130,00 € to your cart, you'll get free shipping.

We sharpen kitchen, outdoor, hunting, pocket, damask, forged and, of course, ceramic knives. We cut broken tips, frayed blades, and we also create new counterfeits. Grinding on low-speed grinder TORMEK T-7 cooled by water. Ask about the grinding possibilities and prices with regard to steel hardness, blade length and grinding intensity itself. As we are professionals, we only grind on natural Japanese stones with a grain size of 3000 to 8000. Each grinding is done with felt or leather with a polishing paste, which results in you seeing in the cut part as it is just like a mirror: -)

Reviews

Grade 
Daniela 11/22/2018
Velmi som spokojna

Veľmi som spokojná,ako mi páni nabrúsili kuchynské nože. Vrelo odporúčam.

Grade 
Vladimír Rák 03/27/2018
spokojný zákazník

Som veľmi spokojný. Nože som im z domu doniesol v dvoch várkach, aby žena mala čím krájať.

Grade 
Štefan 03/21/2017
Vysoko profesionálne brúsenie

K službe brúsenia sa môžem vyjadriť len kladne. Nôž som do predajne poslal v dosť tupom stave a vrátil sa mi v oveľa lepšej ostrosti ako od výroby. Krásne sa kvalita nahttps://wbrúsenia (doslova) odzkadľuje na jeho ostrí, kde slnečné alebo akékoľvek iné svetlo prechádza od začiatku ostria až po jeho koniec. Ešte pred tým, než sa mi nôž vrátil domov , som obdržal video ( https://www.youtube.com/watch?v=Tkymdk7n4vQ&feature=youtu.be ), ktoré vydá za tisíce kvetnatých opisných slov. Osobne si myslím, že to video svedčí o vysokej profesionalite brúsiča, ktorý je dostatočne presvedčený o svojich schopnostiach a veruže práve toto video o tom bezpochyby svedčí. Aj prístup dokazuje vysokú profesionalitu, osobne som ešte nezažil, aby mi niekto z obchodu poslal video o tom ako je nôž kvalitne nabrúsený, čo samozrejme hodnotím ako vysoké pozitívum. Väčšinou je to ohľadom brúsenia vabank, teda jeden nevie ako brúsenie dopadne, kým nu nôž nepríde domov. Tu to však vôbec neplatí, klobúk dolu za veľmi kvalitne odvedenú prácu, len tak ďalej a teším sa na budúcu profesionálnu spoluprácu.

  • 1 out of 1 people found this review useful.
Grade 
Daniel 01/12/2017
Kvalita

Na brúsenie som dal nôž Hibben Toothpick, material AUS-6. Veľká spokojnosť, výsledok sa zhoduje s fotkami. Profesionálny prístup aj poradenstvo.

  • 1 out of 1 people found this review useful.
Grade 
martin 12/20/2016
brusenie tip top

Veľká spokojnosť s chlapcami. Nože boli nabrúsené v podstae na druhý pracovný deň. Ochotne a najmä odborne mi vysvetlili celý postup brúsenia, použité materiály aj praktickú ukážku. Určite sa do tejto predajne ešte vrátim. Držím palce, aby ste kvalitu služby udržali čo najdlhšie. Latka je vysoko.

Grade 
Oliver S 04/16/2016
oliver

Som veľmi spokojný s kvalitou aj prístupom. Aj napriek neobvyklému tvaru a veľkosti brúseného produktu pracovníci veľmi ochotne a profesionálne nože nabrúsili. Ďakujem

  • 3 out of 3 people found this review useful.

Write your review!

Write a review

Sharpening knives

Sharpening knives

Sharpening of knives on TORMEK low-speed grinder.