RDA - Raid and Defense Academy

Komplexý systém výcvikového programu. RDAcademy Vám môže ponúknuť a realizovať najširší rozsah taktických kurzov vedených profesionálnymi inštruktormi, cvičení a seminárov na Slovensku.

Silvo Gym

Silvo Gym

Novootvorená posilňovňa na Kresánkovej ulici v Bratislave. Vybavená modernými strojmi a profesionálnym tímom so zameraním na silový trénikg, kardio, regenerácia a programy na mieru.

OFA - Octagon Fighting Academy

OFA patrí medzi najstaršie MMA školy na Slovensku. OFA si rýchlo vytvorila silné meno po celej Európe a aj vo svete. Na jej žinenkách vyrástli dvaja majstri sveta: Attila Végh a Ivan Buchinger. V súčastnosti SUPERNOZE.SK podporujú bojovníka Tomáša Deaka, ktorý žne úspechy najmä v Ruskej federácii.

PYRA, spol. s r.o.

Zabezpečuje predaj ochranných prostriedkov, výbušnín, iniciátorov, trhacej techniky, špeciálnej a zábavnej pyrotechniky. Prevádzkuje služby spojené s týmito výrobkami, ako aj výrobu, ničenie, zneškodňovanie výbušnín a znehodnocovanie zbraní pre muzeálne účely.

Stop magazín

Aktuálne novinky z motorizmu, superšporty, zaujímavosti, návraty do minulosti, testy, rozhovory a mnoho daľších zaujímavých informácii Vám každé dva týždne prináša motoristický magazín STOP.