Morakniv uhlíková čepeľ No 1 Náhľad

Morakniv uhlíková čepeľ No 1

12002

Kvalitná čepeľ Morakniv vyrobená z uhlíkovej ocele určená na výrobu vlastného noža, konkrétne rukoväte vlastnej tvorby.

Viac detailov

12,00 €

Tovar nie je skladom. Objednáme špeciálne pre Vás.

Nakúpte ešte za 130,00 € a máte DOPRAVU ZADARMO.

Morakniv uhlíková čepeľ No 1 je kvalitný náhradný diel pre šikovných kutilov, ktorý snívajú o noži vlastnej výroby, ale nemajú čas a priestor či iné možnosti na ukutie vlastnej čepele.

Ak chcete vlastný a jedinečný Morakniv, ktorý nemá nikto iný iba vy, tak toto je tá správna voľba pre vás a vaše šikovné ruky. Čepeľ slúži presne na to, aby si každý vyrobil vlastný typ rukoväte, teda rôznych tvarov, typov dreva a podobne. Pri výrobe rukoväte tvoríte svoj vlastný jedinečný kus noža, ktorý je nezameniteľný práve vašou nápaditosťou a tvorivosťou.

Proste fantázia nemá hraníc a medze sa jej nekladú. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej uhlíkovej ocele ( carbon steel ), disponuje klasickým hľadkým ostrím bez zúbkov a je vo svojej prirodzenej oceľovo striebornej farbe, tzv. leštená do vysokého lesku. Falzeta ostria čepele je brúsená po oboch stranách rovnako. Tŕň slúži veľmi jednoducho a to tak, že naň vyrobenú rukoväť narazíme a prípadne aj nalepíme. Uchytenie rukoväte je úplne vo vašich rukách a odvíja sa od vašej vynaliezavosti a šikovnosti. Pripomíname, že dĺžka čepele je 10 cm a dĺžka tŕňa je 8 cm. Prajeme vám veľa zdaru pri výrobe vlastného Moraknivu :-)

Dĺžka čepele 10 cm
Hrúbka čepele (v najhrubšom bode) 2 mm
Šírka čepele (v najširšom bode) 1,7 cm
Materiál čepele Uhlíková oceľ ( carbon steel )
Dĺžka rukoväte Tŕň 8 cm
Tvrdosť ocele HRC 58 - 60

Napísať recenziu

Morakniv uhlíková čepeľ No 1

Morakniv uhlíková čepeľ No 1

Kvalitná čepeľ Morakniv vyrobená z uhlíkovej ocele určená na výrobu vlastného noža, konkrétne rukoväte vlastnej tvorby.