Zoznam produktov výrobcu SWIZA

Švajčiarska značka je známa výrobou veľmi kvalitných zatváracích nožov a náramkových hodiniek s automatickým pohonom, ktoré pri 28 800 kmitoch za hodinu a bez nosenia v kľudovom režime, vydržia až 38 hodín.

Výsadou značky je vysoká kvalita, precíznosť pri výrobe nožov a samozrejme všestranné využitie. Výrobcovia kladú dôraz na samotné prevedenie dizajnu, príjemné materiály na dotyk, komfort používania a pevnosť oceľových dielov nožov. Značka vás osloví svojím progresom a prínosom niečoho nového do prostredia švajčiarskych nožov. Začiatok roka 2016 bol veľmi priaznivý pre výrobcu Swiza nožov, pretože svojou vysokou kvalitou ohromil porotu na jednej z najväčších svetových súťaží... 31. marca 2016 v Delémonte bola usporiadaná veľkolepá súťaž o cenu BEST OF THE BEST ( najlepší z najlepších ) 2016 a tí najlepší nožiari prešli tvrdou drinou pod drobnohľadom poroty.

Víťaz súťaže BEST OF THE BEST získal najvyššie možné ocenenie tzv. RED DOT. Porotu výrobca Swiza natoľko nadchol svojou kvalitou a dizajnom, že mu ocenenie RED DOT (červená bodka ) udelila bez najmenších pochybností...

Aby sme si vážnosť a silu ocenenia RED DOT priblížili, tak stačí k tomu povedať len toľkoto. V súťaži BEST OF THE BEST súťažili výrobcovia a dizajnéri z 57. krajín a registrovaných bolo na súťaži viac ako 5200 výrobkov.

Odpoveďou na všetky otázky kvality a dizajnu švajčiarskych nožov je značka SWIZA so svojím ocenením červenej bodky. Každý jeden viacúčelový zatvárací nôž tejto značky je spojením klasickej elegancie s bezchybnou mechanikou.

S nožmi je na domácej pôde, ale rovnako i v zahraničí vysoká spokojnosť a značka nesmierne rýchlo napreduje.

Viac