Zoznam produktov výrobcu Zlatoustská zbrojovka

Značka Zlatoustská zbrojovka je jedna z najstarších fabrík v oblasti južného Uralu - Zlatoust Zbraňová Fabrika.
V roku 2015 táto fabrika dovŕšila 200 rokov. Celé toto obdobie fabrika vyrába chladné zbrane a ich náhradné diely. Nože značky Zlatoustská zbrojovka zo zbraňovej fabriky Zlatoust mali už od nepamäti ruský vodcovia, európsky zbohatlíci, generáli sovietského zväzu, maršáli, diplomati a hodnostári. Zbraňová fabrika Zlatoust podporovala ZSSR v 2. svetovej vojne. Dodnes sa nachádzajú staré zbrane z tejto fabriky v múzeách v Rusku a aj v zahraničí. Zásluhou Alexandra 1. je vznik tejto prvej štátnej fabriky na výrobu chladných zbraní. Rozhodnutie založiť fabriku na chladné zbrane padlo po prehre Ruska vo vojne s Napoleonom. Zbraňová fabrika Zlatoust má na prvom mieste výrobu tradičných nožov na bežné použitie, konkrétne klasické nože s hľadkým ostrím bez zúbkov s loveckými motývmi v exkluzívnom prevedení. V posledných rokoch sa fabrika zamerala na výrobu nožov z damaškovej ocele.
V zbraňovej fabrike Zlatoust je možné vidieť výrobu chladných zbraní a klasických loveckých nožov v rôznych samostatne oddelených výrobniach. Každá jedna výrobná hala je zameraná na jeden daný typ a druh noža podľa zaradenia. V tomto spôsobe výroby je odzrkadlená vysoká profesionalita ruských nôž majstrov.

Spoločnosť "Super Nože.sk" je ako jediná, ktorá má výhradnú distribúciu pre strednú Európu a to rovnako maloobchodne ako veľkoobchodne.

Sme jediný v strednej Európe kto má výhradné zastúpenie pre nože zo Zbraňovej Fabriky Zlatoust.

Viac